Nowy oddział Nelro Data w stolicy Dolnego Śląska

Nelro Data SA zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i strategią rozwoju, przyjętą przez Zarząd spółki, otwiera kolejną filię, tym razem we Wrocławiu.

Placówka będzie drugim po Białej Podlaskiej zamiejscowym oddziałem firmy, a jej oferta opierać się będzie na A-brandach szeroko pojętej elektroniki do zastosowań biznesowych i konsumenckich. Duża powierzchnia biurowa pozwoli na rozmach w zakresie działań sprzedażowych i kadrowych.

– Wrocław wraz z przyległymi okolicami jest swoistym zagłębiem firm z branży IT, co przekonało nas do wyboru tej lokalizacji. Jesteśmy zdania, że nie wszystkie procesy handlowe powinny być scentralizowane i dowodzone z Warszawy, co udowodnił coraz lepiej radzący sobie oddział w Białej Podlaskiej, dedykowany do obsługi rynku infrastruktury sieciowej. Wrocławska placówka wystartuje jako dostawca produktów Premium skierowanych do klienta biznesowego, jako poszerzenie portfolio rozwiązań IT. Obsłuży również zapotrzebowanie zgłaszane przez segment B2C – mówi Łukasz Pacholski, Wiceprezes Nelro Data SA.

Otwarcie oddziału Nelro Data – Wrocław planowane jest już na początek lutego. Dyrektorem placówki zostanie Łukasz Piotrowiak, od lat pełniący kierownicze funkcje w firmach zajmujących się sprzedażą elektroniki.

– Warto zainteresować się naszą ofertą od pierwszych dni działalności, ponieważ zaskoczymy ciekawym asortymentem, a zachęcimy przystępnymi cenami. Do każdego zamówienia będziemy podchodzić indywidualnie, gdyż interesują nas długofalowe relacje. Najlepszą rekomendacją jest klient wracający po kolejny towar – mówi Łukasz Piotrowiak.

Oddział Nelro Data – Wrocław zlokalizowany będzie w nowo oddanym do użytku, prestiżowym kompleksie biurowym Długosza Business Park. Na powierzchni 160 m² ma pracować ok. 20 osób ze struktur sprzedażowych.

(MKO)

Powiązane artykuły