Osiedla z Gdańska inwestycją dekady

Z nami uroczysta gala zorganizowana z okazji 10-lecia portalu RynekPierwotny.pl. W warszawskim hotelu Westin podsumowano ostatnią dekadę na rynku mieszkaniowym oraz przyznano nagrody jubileuszowe. Wśród laureatów znalazła się inwestycja z Trójmiasta – Brabank Apartamenty.

W Gali wzięło udział prawie 200 osób, głównie przedstawicieli branży nieruchomości z całego kraju. Jednym z najważniejszych punktów wieczoru było uroczyste rozdanie nagród jubileuszowych deweloperom, których wyróżniono za szczególne osiągnięcia w latach 2009 -2019. Nagrody zostały przyznane w pięciu kategoriach: Najbardziej medialny deweloper, Najlepszy marketing, Inwestycja Dekady (w podziale na 6 miast: Warszawa, Łódź, Trójmiasto, Kraków, Wrocław, Poznań), Człowiek Dekady, Deweloper Dekady.

 

Fot. użyczone | Nagrodę odebrał Krzysztof Piotrowski, Kierownik Marketingu Invest Komfort.

Partnerami nagród jubileuszowych byli: Instytut Monitorowania Mediów, Stowarzyszenie Polska Izba Urbanistów oraz portal NowyMarketing.

W kategorii „Inwestycja Dekady” z Trójmiasta nominowano: Garnizon, Symfonia Residence, Mila Baltica oraz aż dwie inwestycje Invest Komfort: Brabank Apartamenty i Sea Towers. Wygrało osiedle Brabank Apartamenty. Jak podano w uzasadnieniu, nagrodę przyznano za „nawiązanie do kontekstu historycznego z nowoczesnym układem i formą architektury przy zachowaniu równoczesnej funkcjonalności zespołu, za konsekwentne działania na rzecz przywracania miastu terenów poprzemysłowych, za pełne wykorzystanie potencjału miejsca przy spacerowym bulwarze, w sąsiedztwie gmachu Muzeum II Wojny Światowej i z widokiem na panoramę Gdańska”. Nagrodę odebrał Krzysztof Piotrowski, Kierownik Marketingu Invest Komfort – dewelopera odpowiedzialnego za inwestycję.

– Brabank Apartamenty to kolejny po Sea Towers przełomowy projekt, zarówno dla Invest Komfort, jak i trójmiejskiego, a nawet polskiego rynku nieruchomości. – mówi Krzysztof Piotrowski. – Cieszymy się, że inwestycja ta jest doceniana zarówno przez mieszkańców Gdańska, którzy zyskali nową, atrakcyjną przestrzeń do spacerów i odpoczynku w sercu miasta, jak i przez ekspertów z branży polskiej oraz europejskiej. Nagroda przyznana przez rynekpierwotny.pl dla nas kolejne, ważne wyróżnienie.

Przypomnijmy, że Brabank Apartamenty zdobyły już m.in. Budowę Roku czy międzynarodową, prestiżową nagrodę International Property Awards. To także najciekawsza inwestycja mieszkaniowa 2016 roku wg. portalu Trojmiasto.pl. Autorami projektu luksusowego osiedla nad rzeką Motławą są Jacek Droszcz i Bazyli Domsta z renomowanego studia architektonicznego Kwadrat, które odpowiada m.in. za bryłę Muzeum II Wojny Światowej. Obecnie trwa budowa II etapu inwestycji, w ramach której powstanie kolejne 140 mieszkań oraz 20 lokali usługowych.

MaJa

Powiązane artykuły