Pełne portfolio marki Snom dostępne w KONTELu

Firma KONTEL, wiodący rodzimy dystrybutor i importer rozwiązań telekomunikacyjnych, audiowizualnych i projektowych dla biznesu, wprowadził do oferty pełną gamę znanych z wysokiej jakości i niezawodności przewodowych, bezprzewodowych i konferencyjnych telefonów IP, systemów nagłaśniania publicznego oraz akcesoriów marki Snom. O firmie opowiedzą między innymi: Tomasz Kolimaga oraz Gernot Sagl.

– Produkty marki Snom to kwintesencja niemieckiej inżynierii, a więc synonimy precyzji i niezawodności. Urządzenia cechuje wysoka jakość dźwięku HD, kompatybilność z nowoczesnymi technologiami Bluetooth, PoE, DECT czy zestawami słuchawkowymi. Producent dba także o niebanalny design, zatem finalny produkt jest wynikiem współpracy projektantów przemysłowych, inżynierów dźwięku i całego zespołu badań i rozwoju ulokowanego przy europejskiej siedzibie firmy. Ważnym wyróżnikiem marki jest fakt, iż centra danych znajdują się na terenie UE, co jest gwarancją bezpieczeństwa danych osobowych i firmowych – ocenia Tomasz Kolimaga, Product Manager marki Snom w firmie KONTEL, która jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce.

– Cieszymy się, że KONTEL został naszym nowym dystrybutorem na rynku polskim. Wierzymy, że jego wieloletnie doświadczenie w dystrybucji rozwiązań telekomunikacyjnych w sektorze publicznym, obszarze ochrony zdrowia, przemysłu i transportu przełoży się na sukces marki Snom – powiedział Gernot Sagl, CEO Snom Technology GmbH.

Pełne portfolio marki Snom jest dostępne poprzez system B2B dla Partnerów firmy KONTEL, funkcjonujący pod adresem www.kontel.net. Dystrybutor umożliwia także udział w Programie Partnerskim. Status zarejestrowanego Partnera uprawnia do składania zamówień na preferencyjnych warunkach, wsparcia marketingowego, rejestracji projektów, a także dostępu do darmowych egzemplarzy demonstracyjnych na potrzeby promocji sprzedaży dla resellerów.

Telefony IP są jednym z filarów oferty KONTEL’a. Włączenie do niej kolejnego producenta, marki Snom, będącej w top 3 światowej produkcji w tym segmencie, jest konsekwencją rosnących oczekiwań klientów oraz wzrostu sprzedaży notowanej rok do roku na tych produktach.

– Nasi partnerzy przyzwyczaili się do faktu, że dostarczamy im komplementarne portfolio rozwiązań telefonii IP i UC. Od ponad 30 lat jesteśmy liderem tego segmentu krajowej dystrybucji, między innymi dzięki właściwemu profilowaniu oferty – powiedział Andrzej Wiśniewski, BDM i Członek Zarządu KONTEL.

O firmie Snom: Firma Snom została założona w 1997 roku w Berlinie, gdzie mieści się siedziba, ośrodek badań i rozwoju (R&D), a także ulokowane są centra danych. Pomocnicze oddziały znajdują się w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, we Włoszech oraz na Tajwanie. Snom jest wiodącą marką profesjonalnych i bogatych w funkcje biznesowych telefonów VoIP o wysokiej jakości dźwięku HD. Ich optymalna kompatybilność pozwala na pracę z wieloma wiodącymi systemami telefonii PBX oraz VPBX, działającymi w standardzie SIP, co powoduje iż są one wybierane przez profesjonalistów poszukujących sprawdzonych i trwałych urządzeń VoIP.

Więcej informacji na http://snom.kontel.pl/ oraz u opiekuna marki Snom w KONTEL: Tomasz Kolimaga, kom.: 790 416 662, email: tomasz.kolimaga@kontel.pl

AnPl

Powiązane artykuły