Plantronics BackBeat PRO 2 zdobywcą prestiżowej nagrody

Marka Plantronics, pionier w dziedzinie sprzętu audio i technologii ubieralnych, ogłosiła, że kapituła konkursu International Forum Design (iF) przyznała bezprzewodowym słuchawkom BackBeat PRO 2 prestiżowe wyróżnienie 2017 Product Design w kategorii sprzęt audio. International Forum Design już po raz dziesiąty nagradza markę Plantronics za doskonale zaprojektowane produkty. Wśród nich były również inne bezprzewodowe słuchawki stereo należące do rodziny BackBeat – BackBeat SENSE, BackBeat FIT i BackBeat PRO.

Od ponad 60 lat iF Design Awards są rozpoznawalnym na całym świecie znakiem doskonałości projektowej. W tym roku jury złożone z najlepszych specjalistów oceniło 5500 projektów z 59 krajów, aby wybrać spośród nich te, które najbardziej zasłużyły na wyróżnienie. Wśród najważniejszych kryteriów znalazły się: innowacyjność, funkcjonalność, jakość projektu i materiałów, ergonomiczność oraz ekologiczność.

„Firma Plantronics jest dumna z jakości swoich produktów. Podczas projektowania naszych rozwiązań audio przeprowadzamy wnikliwe badania i testy, aby dostarczyć użytkownikom najlepszych możliwych wrażeń.” – powiedział Darrin Caddes, wiceprezes do spraw identyfikacji wizualnej Plantronics. „Przy BackBeat PRO 2 postawiliśmy sobie za cel stworzenie słuchawek premium, które oferują jeszcze wyższą jakość dźwięku, wygodę oraz design, który przekona kolejnych konsumentów do rezygnacji z plątaniny kabli i wybrania bezprzewodowego dźwięku. Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy już po raz dziesiąty odbierać iF Design Awards, tym razem za BackBeat PRO 2. To dowód najwyższego uznania i największe możliwe wyróżnienie w naszej branży.”

BackBeat PRO 2

Dostarczające wysokiej jakości wrażeń dźwiękowych słuchawki BackBeat PRO 2, dzięki systemowi aktywnej redukcji szumów otoczenia (ANC) zapewniają użytkownikowi ucieczkę z hałaśliwego świata, zwłaszcza wtedy, gdy potrzebuje on oddać się pracy w czasie podróży. W każdej chwili może on przełączyć się w tryb otwarty, dzięki czemu usłyszy powiadomienia, rozmowy czy komunikację płynącą z otoczenia bez zdejmowania słuchawek.

Słuchawki BackBeat PRO 2 zapewniają bezprzewodową swobodę na dystansie do 100 metrów, dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Z kolei system Plantronics smart power management zadba o 24-godzinną możliwość słuchania muzyki na jednym cyklu akumulatora, aż 21 dni w trybie czuwania lub nawet sześć miesięcy w trybie hibernacyjnym DeepSleep.

Pozostałe bezprzewodowe słuchawki stereo z rodziny BackBeat:

  • BackBeat FIT, odporne na pot i wilgoć słuchawki zaprojektowane dla osób uprawiających sport, dopasowujące się do użytkownika niezależnie od poziomu aktywności;
  • BackBeat GO 3 to bezprzewodowe, douszne słuchawki stereo zaprojektowane od podstaw, aby zapewnić niezwykłą jakość dźwięku. Zachwycające bezprzewodowe słuchawki nauszne;
  • BackBeat SENSE pracują w oparciu o technologię inteligentnych sensorów;
  • BackBeat 100 hybrydowe, bezprzewodowe, zakładane na szyję słuchawki dzięki ultralekkiej konstrukcji są łatwe do noszenia przez cały dzień.

Wszystkie modele z rodziny BackBeat umożliwiają zarówno rozmowy telefoniczne jak i słuchanie muzyki. Są optymalnym połączeniem jakości, trwałości, wygody i najwyższej klasy doświadczenia użytkownika, czyli tego wszystkiego, czego klienci spodziewają się po produktach Plantronics.

(Kris)

Powiązane artykuły