Podwójna wygrana

Ze Złotym Medalem oraz wyróżnieniem dla najlepszego stoiska z Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego „DREMA” wróciła wałbrzyska spółka TR Polska. Tomasz Rybczyński i Robert Sławiński odznaczenia branżowe odebrali podczas uroczystej gali w Poznaniu.

Uczestnictwo spółki TR Polska w Targach „DREMA” było pieczołowicie przygotowane. Nic dziwnego zatem, że stoisko oraz produkty oferowane przez wałbrzyską firmę spotkały się z najwyższym uznaniem, zarówno  Międzynarodowych Targów Poznańskich, jak i klientów oraz kontrahentów odwiedzających ekspozycję. Stąd też Medal Acanthus Aureus za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej.Ale fachowcy z branży przyznali spółce TR Polska przede wszystkim prestiżowy Złoty Medal Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego „DREMA”. To wyróżnienie dla najbardziej innowacyjnych produktów i rozwiązań. Otrzymało je wentylowane koło pasowe VTP, które oferuje firma z Wałbrzycha.

– Nagrody, jakie otrzymaliśmy w Poznaniu to piękne ukoronowanie jubileuszu 10-lecia, jakie TR Polska Sp. z o. o. świętować będzie jeszcze w tym roku. To potwierdzenie dla jakości naszych produktów i usług. A trzeba podkreślić, że wyspecjalizowaliśmy się przez lata szczególnie w elementach napędowych i transportujących dla wszelkich gałęzi przemysłu i produkcji – mówi Tomasz Rybczyński, Prezes Zarządu TR Polska, który z branżą techniczną jest związany od ponad 20 lat.

Nagrodzone Złotym Medalem wentylowane koło pasowe VTP charakteryzuje się całkowicie nową konstrukcją, łącząc w sobie wszystkie aspekty zoptymalizowanego funkcjonowania koła pasowego. Poprawę wielu parametrów uzyskano m.in. przez zastosowanie nachylonych ramion, żeliwa GGG60 i wykonanie konstrukcji z wysokiej jakości odlewu.

AnKm

Powiązane artykuły