Startupowy marzec w inQUBE i Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu

Przełom zimy i wiosny to w Uniwersyteckim Inkubatorze Przedsiębiorczości UEW czas technologii finansowych oraz dyskusji z ciekawymi postaciami branży startupowej.

Do 23 marca 2023 roku trwa rekrutacja uczestników Akademii Fintech. Przedstawiciele inQUBE, wraz z partnerami, zapraszają do udziału w tym wydarzeniu osoby zainteresowane nowoczesnymi rozwiązaniami znajdującymi zastosowanie w świecie finansów.

Pasjonaci branży fintech, podczas dwóch dni warsztatów i prelekcji, będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzą, poznać ciekawych ludzi oraz przedstawić autorski pomysł biznesowy ekspertom rynków finansowego i nowoczesnych technologii.

Szczegóły wydarzenia i formularz rekrutacyjny dostępne są na stronie internetowej www.inqube.pl.

Partnerami Akademii Fintech są: Alior Bank, RBL_START, Dolnośląski Fundusz Rozwoju, Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, WeSub, BillTech, DoubleData, Akedemicki Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Wrocławskiej oraz Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.

Marzec to miesiąc kojarzący się z Dniem Kobiet. Dlatego też trzecie w tym roku śniadanie networkingowe inQUBE poświęcone będzie kobiecej perspektywie na świat startupów i nowoczesnych technologii.

Swoimi opiniami w trakcie dyskusji podzielą się m.in. Paulina Muszyńska, Magdalena Surowiec oraz Barbara Mróz – Gorgoń.

Spotkanie odbędzie się w środę 23. marca, w siedzibie inQUBE, przy ulicy Wielkiej 67 we Wrocławiu. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Najnowszy odcinek „inQUBE Podcast – rozmowy o startupach” poświęcony będzie digitalizacji branży tatuażu. Mateusz Łagowski opowie Arturowi Ciachowskiemu o historii INKsearch, platformy, za pośrednictwem której w 2022 roku zarezerwowano ponad 250.000 wizyt w studiach tatuażu na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych.

Podcast dostępny jest w Spotify oraz na kanale inQUBE na YouTube.

W dotychczasowych odcinkach przedstawiciele branży startupowej oraz środowiska akademickiego rozmawiali o biznesowym potencjale Wrocławia, poruszali temat crowdfundingu oraz dyskutowali o impact investingu i społecznej funkcji biznesu.

MaJa

 

Powiązane artykuły