Świat baśni w teatrze

13 października o godz. 12.30 w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu dzieci od 6. roku życia będą mogły zobaczyć spektakl na motywach zwariowanej powieści Janusza Korczaka o małym czarodzieju pt. Kajtuś czarodziej w reż. Roksany Miner.

Fot. użyczone | Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem

Kajtuś to najbardziej niespokojny chłopiec na świecie. Nie zgadza się na życie w Biednym Mieście, w którym na dobre zadomowiła się mgła, nuda i szarość. Odwraca się od rówieśników i całego świata dorosłych, by wkroczyć w świat baśni…

Zasłyszane od babci historie otwierają jego serce na pragnienie bycia czarodziejem. Nie królem, nie detektywem, tylko właśnie czarodziejem! Pewnego dnia niespokojny chłopiec odkrywa w sobie magiczną moc. Jak wykorzysta daną mu szansę? Przyjdźcie do teatru i obejrzyjcie małą historię niegrzeczności.

Bilety: na spektakl Kajtuś czarodziej– 17 zł (dzieci), 19 zł (dorośli) Kasa biletowa teatru tel. 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem. Kop bilet on-line – bilety.teatrlalek.walbrzych.pl.

MaJa

Powiązane artykuły