Świdnica z nowoczesnym oddziałem BNP Paribas

Bank BNP Paribas sukcesywnie modernizuje swoje oddziały i wprowadza najnowocześniejsze rozwiązania usprawniające obsługę klientów. Kolejnym miastem, w którym uruchomiono nowoczesną placówkę jest Świdnica. Przy ul. Różanej 1 otwarto digitalowy i bezgotówkowy oddział.

W nowym formacie, placówka w Świdnicy wyposażona jest w stanowiska komputerowe, tablety i inne urządzenia elektroniczne przyspieszające bankowe procesy.

– W dniu uroczystego otwarcia naszego oddziału po remoncie, a właściwie ogromnej zmianie wizerunkowej, odwiedziło nas mnóstwo klientów. Niektórzy przybyli, aby skorzystać z usług, ale spora część po prostu z ciekawości. Klienci przyzwyczajeni do bankowych okienek, czy biurowego wystroju zaskoczeni zostali zieloną ścianą ozdobioną mchem chrobotkiem oraz dźwiękami śpiewu ptaków. Na wszystkich gościach ta przemiana zrobiła wielkie wrażenie. Zaskoczeni są przede wszystkim śpiewem ptaków, tego naprawdę nie ma w żadnym innym banku – mówi Agnieszka Kuzik, dyrektor oddziału BNP Paribas w Świdnicy.

W nowym oddziale nie zapomniano o komforcie klientów. Każdy, kto zechce spotkać się z doradcą, może umówić się na rozmowę w odpowiednio przygotowanej salce konferencyjnej, lub jednym z dwóch mniejszych pokoi i omówić swoje finansowe sprawy przy filiżance świeżo parzonej kawy.

W oddziale w Świdnicy wyznaczono również strefę przyjazną dzieciom, w której najmłodsi znajdą dla siebie rozrywki, pozwalające rodzicom poświęcić swoją uwagę w pełni sprawom finansowym.

– Jako Bank zmieniającego się świata, śledzimy i dostrzegamy potrzeby naszych klientów. Staramy się dostosowywać do ich oczekiwań i odpowiadać na nie. Naszym celem jest zapewnienie klientom większej dostępności i wygody. Będziemy konsekwentnie pracować nad podnoszeniem standardów placówek, kierując się wyborami klientów i dbając jednocześnie o komfort pracy naszych doradców. Digitalizacja i prostota to dwa z pięciu głównych filarów naszej strategii, a nowy format oddziałów łączy je oba – mówi Maciej Chlebowski, dyrektor Departamentu Rozwoju i Transformacji Sieci Oddziałów w Banku BNP Paribas.

Oddział Banku BNP Paribas przy ul. Różanej 1 w Świdnicy jest dostępny dla klientów w poniedziałek w godzinach 10:30-18:00, od wtorku do piątku w godzinach 9:30-17:00.

KaLu

Powiązane artykuły