Świebodziczanie powitali Nowy Rok

Energetyczna muzyka na żywo porwała mieszkańców Świebodzic do zabawy z okazji zorganizowanego przez Gminę Świebodzice Sylwestra Miejskiego. Impreza trwała w godz. 23:00- 1:30. W tym czasie gorące rytmy lat 70/80/90 oraz obecne hity muzyki współczesnej rozbrzmiewały w Rynku.

O dobrą oprawę muzyczną zadbał doświadczony dj, który przygotował dla publiczności wiele niespodzianek. W konkursach można było otrzymać od Gminy Świebodzice kalendarze oraz drobne upominki. Najbardziej wyczekiwanym momentem było oczywiście powitanie Nowego Roku, które odbyło się w oprawie sześciominutowego ,widowiskowego pokazu fajerwerków.

Taka forma powitania Nowego Roku odbyła się na prośbę wielu osób. Wspólnie z mieszkańcami świętował burmistrz miasta Świebodzice Paweł Ozga, który złożył Świebodziczanom oraz mieszkańcom okolic najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku, zdrowia , szczęścia, miłości i radości.

Warte podkreślenia jest to, że Sylwester Miejski przebiegał przy sprzyjającej pogodzie, a uczestnicy imprezy pozostali w Rynku do samego końca. Co najważniejsze impreza przebiegała bezpiecznie.

AnPl

Powiązane artykuły