Targi Pracy w Dzierżoniowie – sprawdź jakie oferty mają dla ciebie pracodawcy

Już tylko dni dzielą nas od XI Powiatowych Targów Pracy. Zapraszamy wszystkie osoby bezrobotne i poszukujące pracy na to najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne w powiecie dzierżoniowskim już w najbliższy czwartek 21 maja.

Odbędą się one jak co roku w Hali Sportowej II LO w Dzierżoniowie przy ul. Garncarskiej 1. Targi rozpoczną się o godz. 10.00 i potrwają do godz. 14.00.

Poniżej prezentujemy listę wystawców oraz ich oferty pracy. Sprawdź u kogo będziesz aplikował o posadę! A ofert jest kilkaset, jest zatem w czym wybierać. Nie może Cię tu zabraknąć!

Przypominamy też, że do 20 maja wszyscy zainteresowani mogą skonsultować swoje CV z doradcą zawodowym. Eksperci będą dyżurować w Klubie Pracy PUP w Bielawie (ul. Wolności 109, parter – pok. nr 4) oraz w Klubie Pracy w Dzierżoniowie (ul. Świdnicka 38, pokój nr 11) w godzinach od 12.00 do 15.00. Oni podpowiedzą nam, w jaki sposób powinniśmy popracować nad własną aplikacją, aby była w 100 procentach skuteczna. Eksperci wskażą, jakie błędy popełniliśmy w już stworzonym CV i doradzą, jak ich uniknąć.

Dla tych osób, które nie będą mogły skorzystać ze wsparcia doradcy przed Targami, będzie czekał Punkt Konsultacyjny na stoisku PUP podczas Targów Pracy 21 maja.

Zapraszamy!

ulotka_pup_targi-pracy_przodulotka_pup_targi-pracy_tyl

 

 

 

 

 

Powiązane artykuły