To będzie niezwykły wieczór – 25-lecie Hospicjum w Świdnicy

Dokładnie w sobotę, 14 września, Artur Andrus, dziennikarz, poeta i artysta kabaretowy, wystąpi w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury z recitalem „Sokratesa 18”. To wydarzenie jest wsparciem budowy stacjonarnego hospicjum i okazją do uhonorowania 25-lecia pracy stowarzyszenia. Koncert jest podziękowaniem dla sympatyków i przyjaciół Hospicjum, a także okazją do spotkania.

– Rocznica jest symboliczna – to ćwierćwiecze naszej pracy; chcemy się spotkać na tym koncercie, aby podziękować za okazane serce i poznać bliżej naszych przyjaciół. Koncert będzie wyjątkowy również dlatego, że dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony jest na budowę hospicjum stacjonarnego w Świdnicy – mówi Joanna Gadzińska.

W trakcie uroczystości przyznane zostaną tytuły Przyjaciela Hospicjum 25. osobom, które w sposób szczególny zaangażowały się w jego działalność.

Na gości czeka wiele atrakcji, m.in. magiczne skrzydła, namalowane przez świdnickiego artystę, Roberta Kuklę, przy których można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, ciekawe spotkania, słodki poczęstunek, a przede wszystkim wspaniały koncert w wykonaniu Artura Andrusa.

KaLu

Powiązane artykuły