„Tymex Boxing Night” w Dzierżoniowie

Dolny Śląsk to wyjątkowe miejsce na polskiej mapie bokserskiej. Dlatego też Tymex Boxing Nigh  postanowił ponownie wrócić do Dzierżoniowa, gdzie panuje świetny klimat dla boksu.

Gala Boksu Zawodowego „Tymex Boxing Night” odbędzie się 29 marca w Hali OSiR w Dzierżoniowie. Organizowana jest przez czołową grupę w Polsce, promująca boks zawodowy – Tymex Boxing Promotion. To pierwsza Gala Boksu Zawodowego w 2019.

Podczas gali organizowanej przez Tymex Boxing Promotion obejrzymy 8 pojedynków, w tym walka o Pas Mistrza Polski w wadze półśredniej.

W walce wieczoru: Pasa Mistrza Polski w wadze półśredniej będzie bronił niepokonany Łukasz Wierzbicki (17-0-0). Na gali „Tymex Boxing Night” wystąpi lokalny zawodnik, zawsze dający ringowe wojny Michał Leśniak, który będzie walczył o Międzynarodowy Pas Mistrza Polski w kategorii półśredniej. Wystąpi także Michał Żeromiński, Oskar Kapczyński, bracia Maksymilian i Stanisław Gibadło, Rafał Pląder oraz Kamil Bodzioch – niezwykle utalentowany pięściarz kategorii ciężkiej.

Bilety do kupienia na stronie eBilet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/boxing-night/

AnPl

 

Powiązane artykuły