Uroczysta inauguracja Funduszu Toyoty – edycja 2017

W Zespole Szkół nr 5 w Wałbrzychu odbyła uroczysta inauguracja VII edycji Funduszu Toyoty – 2017.

W spotkaniu wzięli udział partnerzy Funduszu tj. Toyota Motor Manufacturing Poland, reprezentoawana przez wiceprezesa TMMP Dariusza Mikołajczaka i Grzegorza Górskiego, Zespół Szkół nr 5, rezprezentowany przez dyrektora Piotra Krzywdę i Fundację Edukacji Europejskiej, reprezentowaną przez wiceprezesa Grzegorza Kruszyńskiego.

Uroczystość otworzył wiceprezydent Wałbrzycha Zygmunt Nowaczyk przypominając o wieloletniej obecności Fabryki Toyota w Wałbrzychu, o 6 letniej tradycji Funduszu Toyoty oraz zachęcająć zebrane organizacje i instytucje do udziału w konkursie.

Dariusz Mikołajczak i Grzegorz Górski z TMMP oraz przedstawiciel Fundacji Edukacji Europejskiej przedstawili zarówno 6 letnią historię Funduszu, statystyki złożonych i zrealizowanych projektów a także zasady ubiegania się o dotację na projekty w 2017r.

W tym roku opiekę nad przygotowaniem technicznej strony projektów ma Zespoł Szkół nr 5 w Wałbrzychu i jego pracownik Katarzyna Spera, nauczyciel Zespołu i architekt prowadzący własne biuro projektowe.

W spotkaniu wzięło udział ponad 25 organizacji i instytucji z całego powiatu wałbrzyskiego co świadczy o coraz większej popularności Funduszu. W tym roku budżet Funduszu wynosi 80.000 zł a na jeden projekt przeznaczono maks. 20.000 zł.

Zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursu

Dowiedz się więcej o projekcie: Fundusz Toyoty – VII edycja

Powiązane artykuły