Victoria w laurach

Galeria Victoria została laureatem nagrody „Laur Klienta\Konsumenta”

Konkurs jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych plebiscytów konsumenckich w Polsce. O zwycięstwie zadecydowali klienci, którzy w internetowym i telefonicznym głosowaniu mieli okazję wybrać najlepsze centrum handlowe na dolnym śląsku.

„Laur Konsumenta/Klienta” to organizowany jest od 9 lat przez wydawnictwo Rzecz o Biznesie. To projekt konsumencki, który wyłaniania każdego roku najpopularniejsze produkty, marki i usługi w swoich kategoriach. Robi to na podstawie plebiscytu na grupie respondentów. Zakrojona na skalę ogólnopolską akcja wskazuje aktualnie najpopularniejsze produkty i usługi w Polsce. W tym roku plebiscyt „Laur Klienta/Konsumenta” przeprowadzony został w kategorii „Regionalne galerie handlowe zlokalizowane w woj. dolnośląskim”, a srebrne godło 2014 w rankingu popularności w swojej grupie zdobyła Galeria Victoria w Wałbrzychu.

 

Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria w Wałbrzychu

Grzegorz Samczuk, dyrektor Galerii Victoria w Wałbrzychu

– Serdecznie dziękujemy wszystkim klientom, którzy swój głos oddali właśnie na Victorię. Wyróżnienie ma dla nas ogromne znaczenie, gdyż to właśnie klienci, na których najbardziej nam zależy dokonali wyboru. Już od ponad 3 lat nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty handlowej, udogodnień dla klientów i nagradzania ich lojalności. Takie nagrody stanowią dodatkową motywację do dalszej pracy oraz udowadniają iż standard naszej pracy jest coraz wyższy i podąża w dobrym kierunku.

 

 

 

(inf.pras.)

 

Powiązane artykuły