Wałbrzych dla seniorów

Prezydent Wałbrzycha Roman Szełemej zaprasza do udziału w programie Ogólnopolska Karta Seniora. Gmina Wałbrzych przystąpiła do Programu „Gmina Przyjazna Seniorom i Ogólnopolska Karta Seniora”.

Podpisując porozumienie o partnerstwie ze Stowarzyszeniem Manko z Krakowa. Karta Seniora skierowana jest do mieszkańców wałbrzyskiej gminy w wieku powyżej 60 roku życia; jest ona bezpłatna i bezterminowa. Uprawnia do korzystania między innymi ze zniżek na wybrane produkty i usługi na terenie całej Polski. Wśród podmiotów, które przystąpiły do programu, znajdują się takie instytucje kulturalne jak: teatry, kina, muzea, uzdrowiska, ośrodki rehabilitacyjne, instytucje kultury, restauracje, sklepy.

Mieszkańcy Wałbrzycha mogą uzyskać Ogólnopolską Kartę Seniora w Biurze Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu, Pl. Magistracki 1, pok. 11, tel. 74/66 55 109 po złożeniu formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: www.glosseniora.pl

AnPl

Powiązane artykuły

Fot. użyczone | Karta Seniora skierowana jest do mieszkańców wałbrzyskiej gminy w wieku powyżej 60 roku życia; jest ona bezpłatna i bezterminowa.