Wałbrzych ma biznesowy karnawał z Janiakiem!

Szampańska zabawa szykuje się dla przedsiębiorców, którzy przybędą w sobotę, 1 lutego do Starej Kopalni w Wałbrzychu na III Bal Dolnośląskich Pracodawców. Tegoroczną karnawałową imprezę lokalnego biznesu poprowadzi Olivier Janiak – znany prezenter, który w telewizji TVN ma swój autorski program „Co za Tydzień”.

– Po sukcesie dwóch poprzednich edycji balu postanowiliśmy po raz kolejny zorganizować tego typu wydarzenie. Bal Dolnośląskich Pracodawców to największe spotkanie firm z różnych branż w regionie. Co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Uczestniczy w nim wielu przedstawicieli środowiska biznesowego, właściciele firm i kadra zarządzająca, władza lokalna oraz szerokie grono pracodawców z całego Dolnego Śląska. W poprzednich edycjach które odbyły się w Starej Kopalni oraz w Zamku Książ gościliśmy około 400 osób. Wierzymy że, podobnie jak w poprzednich edycjach bal okaże się nie tylko wspaniałym miejscem do zabawy ale i do nawiązywania relacji biznesowych oraz integracji środowiska – Marcelina Palonek, dyrektor biura Dolnośląskich Pracodawców, Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan.

Partnerem wykonawczym wydarzenia jest spółka FRW Media Group, działająca jako Instytucja Otoczenia Biznesu.

Karnawałowa sobota, 1 lutego, w Starej Kopalni w Wałbrzychu bez wątpienia będzie pełna atrakcji – przy muzyce na żywo. Oprawę muzyczną zapewni zespół „Pająki”. Imprezę poprowadzi Olivier Janiak – znany prezenter, który w telewizji TVN prowadzi swój autorski program „Co za Tydzień”. Ponadto w planie balu widnieje występ lokalnego zespołu „De Podkówczers” oraz pokaz tańca towarzyskiego.

Dla chętnych gości Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia przygotowało dodatkową atrakcję. W dniu 2 lutego istnieje możliwość zwiedzenia obiektu na hasło: Bal Pracodawców w wyjątkowej cenie: 17 zł/os (cena standardowa to 25 zł/os).

Cena biletu na bal to 250 zł/os. dla członków Dolnośląskich Pracodawców. Dla osób spoza związku bilet jest o 50 zł droższy. W cenie wykwintne menu inspirowane kuchnią Hochbergów przygotowane przez Restaurację „Książęcą”, napoje oraz alkohol.

Rezerwacja biletu do dn. 29 stycznia, tel.: 74 667 09 70, email: recepcja@starakopalnia.pl

Sprawdź jak bawili się uczestnicy II Balu Dolnośląskich Pracodawców TUTAJ

 

UWAGA!!! Przy zakupie 4 biletów na III Bal Dolnośląskich Pracodawców w pakiecie otrzymasz miesięczną emisję banneru reklamowego Twojej firmy na Dolnośląskim Portalu Gospodarczym Naszbiznes24.pl

Kup bilet TUTAJ

Szczegóły i rezerwacja: tel.: 603 606 070, email: biuro@frwmedia.pl

 

CO ZA TYDZIEŃ – telewizja TVN, niedziela godz.11:30

Oliviera Janiaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Nikt tak jak on nie orientuje się w tym, co ważnego w kulturze i rozrywce dzieje się w Polsce i na świecie. Ze swoją kamerą zagląda za kulisy najbardziej prestiżowych i najgłośniejszych wydarzeń w show-biznesie.

Olivier Janiak to znany i lubiany bywalec salonów. Nie pojawia się na nich jednak po to, żeby brylować. Jego zadaniem jest relacjonowanie tego, co dzieje się na czerwonych dywanach. Z kamerą jest wszędzie tam, gdzie trzeba być – na pokazach filmowych i serialowych, sesjach zdjęciowych, premierach teatralnych, rewiach mody, imprezach charytatywnych i innych ważnych wydarzeniach świata show-biznesu. Charakterystycznym uśmiechem i merytorycznym przygotowaniem zjednuje sobie sympatię największych gwiazd, które chętnie komentują dla niego najgorętsze imprezy.

KaMa

Powiązane artykuły