Weselne Dni Otwarte w Qubus Hotel Wrocław

Wrocławski Qubus Hotel zaprasza w najbliższą niedzielę 16 listopada na Weselne Dni Otwarte.

To już trzecia edycja imprezy, podczas której przyszli nowożeńcy mogą zorientować się na co zwrócić uwagę, aby w dniu ślubu wszystkie elementy uroczystości były doskonałe.

Na uczestników Weselnych Dni Otwartych czeka wiele atrakcji, m.in. porady specjalistów z salonów sukien ślubnych, pokazy kompozycji kwiatowych i dekoracji weselnych, pokaz biżuterii ślubnej, degustacja potraw weselnych, a w godz. 14.00-16.00 pokaz barmański. Natomiast o godz. 17.00 niezwykłą atrakcją będzie prezentacja serwowania pieczonego w całości udźca wieprzowego.

– W zeszłym roku podczas dni otwartych w hotelu odwiedziło nas ponad 100 osób. Spore zainteresowanie i pozytywne opinie gości zachęciły nas do zorganizowania tego wydarzenia ponownie. To dobra okazja dla mieszkańców Wrocławia i okolic, którzy planują wesele, aby w jednym dniu i w jednym miejscu poznać ofertę kilku wystawców, zobaczyć jak wygląda hotel oraz sala weselna oraz spróbować potraw weselnych – mówi Paulina Szczepańska, specjalista ds. organizacji przyjęć weselnych w Qubus Hotel Wrocław.

Wstęp na Weselne Dni Otwarte w Hotelu Qubus we Wrocławiu jest bezpłatny.

(ANAG)

Powiązane artykuły