Wielkanocny relaks w Palmiarni

Wczesna wiosna i okres przedświąteczny i świąteczny to doskonały czas na odwiedziny wałbrzyskiej Palmiarni. Dla najmłodszych gości zaplanowano grę terenową „Tropikalne polowanie na pisanki” a dla dorosłych warsztaty formowania drzewek bonsai.

Do połowy kwietnia przy zakupie biletów na zwiedzanie Palmiarni wszystkie dzieci otrzymają w kasie biletowej specjalną grę terenową. Będzie ona polegała na poszukiwaniu pisanek i wielkanocnych akcentów w wałbrzyskiej Palmiarni!

— Wytężcie wzrok i wspólnie odkrywajcie magię naszego zimowego ogrodu. Zapraszamy rodziców z dziećmi do przeżycia wspaniałej zabawy, w ramach której otrzymacie słodką niespodziankę. – zaprasza Kamila Świerczyńska, kierowniczka działu marketingu w Zamku Książ w Wałbrzychu.

Uwaga! Grę można realizować w godzinach otwarcia Palmiarni.

Wiosna to najlepszy czas, aby zadbać o nasze rośliny po zimie, a także nauczyć się o nich czegoś nowego.

— W naszych wnętrzach na co dzień możecie podziwiać kolekcję drzew bonsai. Wiemy, że podobnie jak i nas, wielu naszych gości fascynuje ta japońska sztuka formowania drzew. – dodaje Świerczyńska.

Już w kwietniu goście Palmiarni będą mieli możliwość wzięcia udziału w warsztatach bonsai u mistrza w tej dziedzinie, którym jest bez wątpienia Piotr Czerniachowski. W małych grupach będzie pokazywać, jak formować i pielęgnować drzewa. Zapisy: info@ksiaz.walbrzych.pl

MaJa

Powiązane artykuły