Wkrótce „Książka bez sensu”

Książka bez sensu to dzieło niezwykle popularnego, bo subskrybowanego aż przez 4 miliony użytkowników angielskiego vlogera Alfiego Deyesa, który na swoim kanale You Tube-Pointless Blog- zamieszcza zabawne wideorelacje z codziennego życia.

Książka bez sensu to zaproszenie Alfiego, by dołączyć do jego kreatywnych rozrywek.  Poobserwuj z tą książką ludzi. Weź ją ze sobą na randkę. Poproś nieznajomego o rysunek. Alfie rozpoczął tę książkę ale dokończysz ją TY!

15 lipca do księgarń w całej Polsce trafia kreatywna książka vlogera Alfiego Deyesa (prywatnie chłopka Zoelli) z niezwykle popularnego kanału PointlessBlog subskrybowanego przez cztery miliony czytelników. „Książka bez sensu” to blisko dwieście stron kreatywnych rozrywek dla każdego. Jak zapowiada na okładce sam autor – to książka rozpoczęta przez niego, ale dokończona przez czytelników.

Alfie oraz wydawca Insignis Media zapraszają do wspólnej zabawy: zaprojektuj własny wehikuł czasu, ćwicz jogę, rozwiązuj zagadki – twórz, baw się, szalej; poznawaj siebie i dokazuj wraz z przyjaciółmi! To nie wszystko – aby wykorzystać możliwości tego dziennika szaleństw, wydawca udostępnia polską werjsę aplikacji „Książka bez sensu”. Czytelnicy znajdą tam filmiki z Alfiem oraz mnóstwo wyjątkowych materiałów. Dzięki niej można podpatrzyć, jak sam autor wykonał niektóre zadania.

Powiązane artykuły