Wrocław: rusza sprzedaż nowego osiedla przy ulicy Stoczniowej

Wrocławski deweloper WPBM „Mój Dom” S.A. rozpoczął budowę inwestycji na Zakrzowie. W ramach osiedla Nova Stoczniova mieścić się będzie pięć budynków wielorodzinnych.

Fot. użyczone | Inwestycja położona jest w zacisznej części Wrocławia

W powstającej właśnie inwestycji znajdzie się 96 mieszkań o powierzchni od 38 do 85 metrów kwadratowych. Niska, zaledwie 3-kondygnacyjna zabudowa osiedla i części wspólne dla mieszkańców tworzą kameralny klimat inwestycji. Zespół budynków przedzielony jest chodnikami i drogami wewnętrznymi. Miejsca parkingowe przewidziano na terenie osiedla oraz na pierwszej kondygnacji.

W pobliżu znajdują się liczne tereny zielone: należący do Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu Park Pawłowicki oraz nieco dalej Las Zakrzowski. Inwestycja położona jest w zacisznej części Wrocławia – i właśnie z tego względu przypadnie do gustu osobom, które poszukują kompromisu między mieszkaniem w mieście a spokojną okolicą.

Miejsce to jest dobrze skomunikowane z innymi częściami miasta. W pobliżu znajduje się sześć linii autobusowych. Połączenie z innymi dzielnicami ułatwi także bliskość obwodnicy.

Ceny mieszkań zaczynają się od 6684 zł za metr kwadratowy. Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Architektoniczne Biuro Projektów Pro Art.

Więcej informacji: www.mojdom.com.pl.

MaJa

Powiązane artykuły