ŚWIDNICA: Inauguracja sezonu kulturalnego 2019/2020

  • Miejsce wydarzenia: Świdnica
  • Data wydarzenia: 2019/09/12
  • Zobacz inne eventy w mieście: Świdnica

Świdnicki Ośrodek Kultury ma przyjemność zaprosić w czwartek, 12 września na godzinę 18:00 do sali teatralnej ŚOK na inaugurację sezonu kulturalnego 2019/2020. Tegoroczną gwiazdą wieczoru będzie Andrzej Poniedzielski, który przyjedzie wraz z jubileuszowym programem „Monday-Day — Live?”

Fot. użyczone | Andrzej Poniedzielski.

Fot. użyczone | Andrzej Poniedzielski.

Podczas wydarzenia odbędzie się wręczenie nagród prezydenta Miasta Świdnicy za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Wręczenia statuetek dokona Mecenas Kultury. Po części oficjalnej  rozpocznie się recital Zbigniewa Zamachowskiego pt. „Nie tylko o miłości”. Podczas recitalu Zbigniewa Zamachowskiego będzie można usłyszeć utwory autorskie, oryginalne interpretacje piosenek znanych twórców (m.in. Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego, Włodzimierza Korcza), jak również pochodzące z przedstawienia Zamach na MoCarta, Teatru Syrena. Podczas występu Zbigniewowi Zamachowskiemu będzie towarzyszyć Roman Hudaszek, pianista, kompozytor oraz aranżer. Zbigniew Zamachowski to aktor teatralny i filmowy, którego talent muzyczny wraz z perfekcyjną techniką i kulturą wokalną sprawiają, że jego wykonania na długo pozostają w pamięci każdego słuchacza.

AnPl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/ip803472-1/wp-content/themes/twojbiznes24/partials/article-related.php on line 17