ŚWIDNICA: Koncert operetkowy pt.”Ze Straussem przez Wiedeń”

  • Miejsce wydarzenia: Świdnica
  • Data wydarzenia: 2019/09/21
  • Zobacz inne eventy w mieście: Świdnica

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat – to wszystko już w sobotę, 21 września o godzinie 18:00 na scenie teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Ze Straussem przez Wiedeń to spotkanie z muzyką pełne niezapomnianych wrażeń! To także spotkanie z mistrzami opery i operetki – z Puccinim, Leharem, Kalmanem oraz królem walca – Straussem. W ten wieczór będzie można usłyszeć najbardziej znane i lubiane arie i duety, takie jak „Wielka sława to żart”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Twoim jest serce me”, „W rytm walczyka” w wykonaniu utalentowanych młodych artystów – laureatów prestiżowych konkursów, koncertujących na co dzień zarówno w Polsce, jak i za granicą.

W taneczny nastrój wprawią również między innymi: walce, polki i czardasze zagrane przez kameralny zespół instrumentalny. Nie zabraknie także wirtuozowskich popisów, jak choćby skrzypcowy „Czardasz” Montiego czy „Taniec węgierski” Brahmsa brawurowo zagrany na wiolonczeli.

AnPl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/ip803472-1/wp-content/themes/twojbiznes24/partials/article-related.php on line 17