ŚWIDNICA: Ostatnie miejsca na koncert Doroty Osińskiej | UWAGA KONKURS

  • Miejsce wydarzenia: Świdnica
  • Data wydarzenia: 2017/03/18
  • Zobacz inne eventy w mieście: Świdnica

Restauracja Manufaktura w Świdnicy zaprasza w sobotę 18 marca do Restauracji Manufaktura na niezapomniany koncert finalistki drugiej edycji The Voice of Poland. Na scenie świdnickiej restauracji wystąpi Dorota Osińska.

Dorota Osińska – polska aktorka i piosenkarka, związana z Teatrem Rampa w Warszawie. Występowała na scenach muzycznych i teatralnych w Polsce a także w USA, Kanadzie, Niemczech i Francji. Jej dotychczasowy repertuar tworzyli m.in.: Włodzimierz Korcz, Jerzy Satanowski, Zygmunt Konieczny, Magda Czapińska, Jacek Cygan, Ernest Bryll. Śpiewała u boku takich wykonawców jak: Zbigniew Wodecki, Irena Santor, Alicja Majewska, Stanisława Celińska, Magda Umer, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Kolberger, Grupa MoCarta.

-Kiedy pierwszy raz usłyszałem jej głos, byłem zdumiony. Jak to się mówi: z małej chmury duży deszcz. Minęło 7 lat i dalej jestem zdumiony, że można tak się muzycznie rozwinąć, hamując ekspresję, jednocześnie nie tracąc wyrazu artystycznego. Nie dość, że robi wrażenie na publiczności to jeszcze wzbudza podziw innych artystów, co powoli staje się nie do zniesienia… Liczę, ze po kolejnych pięciu latach będę równie zdumiony jak do tej pory. TRZYMAM KCIUKI! – tak podsumowuje talent Doroty Osińskiej piosenkarz Zbigniew Wodecki.

W 2004 r. pod opieką Włodzimierza Korcza nagrała swój debiutancki album pod tytułem „Idę”, który ukazał się w Polsce i USA. 22 stycznia 2010 odbyła się premiera drugiej płyty artystki pod tytułem „Kamyk zielony” z piosenkami, których teksty napisała Magda Czapińska. W 2013 roku wzięła udział w drugiej edycji programu The Voice of Poland. Ostatecznie doszła do finału i głosami widzów zajęła w nim drugie miejsce. Jesienią 2013 r. przy współpracy z firmą Universal Music Polska ukazała się jej trzecia solowa płyta „Teraz”.

Koncert Doroty Osińskiej w Restauracji Manufaktura

  • 18.03.2017,
  • godz. 19:00,
  • cena normalna 40 zł,
  • cena LAST MINUTE: 30 zł

Fot. użyczone | Dorota Osińska to postać od wielu lat znana w środowisku piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej. Szerszej publiczności dała się poznać w programie The Voice of Poand, w którym zajęła II miejsce

UWAGA KONKURS

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na koncert Doroty Osińskiej . Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl. W tytule wiadomości należy wpisać „Manufaktura”, a w treści swoje imię, nazwisko, miasto oraz numer telefonu. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej.

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/ip803472-1/wp-content/themes/twojbiznes24/partials/article-related.php on line 17