ŚWIDNICA: Rekreacja z biegiem na orientację!

  • Miejsce wydarzenia: Świdnica
  • Data wydarzenia: 2019/04/14
  • Zobacz inne eventy w mieście: Świdnica

Na trening biegowy połączony z biegiem na orientację zaprasza mieszkańców w niedzielę, 14 kwietnia prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska.

Fot. użyczone | Plakat Biegu na orientacje Biegacze dotrą do Bosmanatu, gdzie o godz. 10.00 rozpocznie się bieg na orientację (teren Parku Harcerskiego). Polegał on będzie na odnalezieniu, w jak najkrótszym czasie, zaznaczonych na mapie punktów kontrolnych. W międzyczasie będzie można wspólnie usmażyć kiełbaski na ognisku przygotowanym przez świdnickich harcerzy.

– Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i skierowany nie tylko do biegaczy, ale do wszystkich mieszkańców, tych dużych i tych mniejszych, do całych rodzin. Bieg na orientację zorganizuje Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej na nowoczesnym sprzęcie elektronicznym (system SI) weryfikującym przebiegnięcie trasy i czas – dodaje Radosław Werner, kierownik Biura Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

W dniu imprezy w biurze zawodów możliwe są dodatkowe zgłoszenia i/lub korekty zgłoszeń, jednak organizator w tym przypadku nie gwarantuje zawodnikowi otrzymania pełnych świadczeń (mapa z trasą oraz chip do pomiaru czasu).

Więcej informacji na stronie: www.sport.swidnica.pl/rekreacja-z-biegiem-na-orientacje/

KaLu