ŚWIDNICA: Spektakl pt. „To tylko sex”

  • Miejsce wydarzenia: Świdnica
  • Data wydarzenia: 2020/02/23
  • Zobacz inne eventy w mieście: Świdnica

Wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątków!!

To tylko sex – sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!Dlaczego miłość kończy się małżeństwem? Czego tak naprawdę pragną kobiety? Kto ma większy apetyt i na co?Jaka jest najczęstsza fantazja seksualna? Odpowiedzi na te pytania poznamy 23 lutego w Świdnickim Ośrodku Kultury.

Twórcy sztuki „Jak zostać SEX GURU” przedstawiają nową, pikantną i przezabawną komedię „To tylko sex”. Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek Olga Bołądź jako EDYTA RADZI (#edytaradzi) w roli sex eksperta zgłębi tajniki seksualnego labiryntu. „To tylko sex!” to rozpustnie śmieszna i interaktywna sztuka dla dorosłych! To wielki przebój West Endu w opracowaniu artysty kabaretowego Szymona Jachimka – związanego z kabaretem Limo. Reżyserem sztuki jest Giovanni Castellanos – znany z wyreżyserowania hitu „BOEING, BOEING”.

Z takim składem „To tylko sex!” z całą pewnością okaże się jednym z najlepszych spektakli komediowych tego sezonu! Aktorka Olga Bołądź z dużą dozą pikanterii i humoru przedstawi cenne rady i wskazówki, które wzbogacą życie erotyczne wszystkich, bez wyjątku. Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym – nie rezygnuj z dobrej zabawy – przyjdź, przyprowadź znajomych i podziel się swoją radą! Humor i śmiech pozwolą na większą otwartość z przymrużeniem oka.

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy? Kup bilet na hit „To tylko sex” – duża dawka śmiechu do łez gwarantowana! To tylko sex – sztuka, która może radykalnie zmienić twoje życie miłosne!

KaMa


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/ip803472-1/wp-content/themes/twojbiznes24/partials/article-related.php on line 17