SZCZAWNO-ZDRÓJ: Konferencja „Szczawno-Zdrój Przedsiębiorcom”

  • Miejsce wydarzenia: Szczawno-Zdrój
  • Data wydarzenia: 2019/09/19
  • Zobacz inne eventy w mieście: Szczawno-Zdrój

Druga edycja konferencji gospodarczej „Szczawno-Zdrój Przedsiębiorcom” odbędzie się w czwartek, 19 września w Teatrze w Zdrojowym im. H. Wieniawskiego w Szczawnie-Zdroju. Organizatorami wydarzenia są: Petra Consulting oraz Gmina Szczawno-Zdrój, pod Honorowym Patronatem Burmistrza Szczawna-Zdroju Marka Fedoruka.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli małych i średnich firm, zainteresowanych nie tylko własnym rozwojem, ale także współpracą z samorządem i instytucjami wsparcia biznesu. Podczas konferencji przedsiębiorcy będą mieli okazję porozmawiać ze specjalistami m. in. z Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy, Funduszu Rozwoju Wałbrzyskiego, DARR czy WFOŚ. Gmina Szczawno-Zdrój przedstawi także projekt strategii rozwoju gminy na najbliższe lata. Zgłoszenia można pobrać na stronie www.petraconsulting.pl  i www.szczawno-zdroj.pl

Szczawno-Zdrój na międzynarodowym konkursie modeli

W Berlinie odbyła się międzynarodowa wystawa oraz konkurs modeli redukcyjnych, w której uczestniczyło szczawieńskie Muzeum Modelarstwa i Lotnictwa w Miniaturze.

– Uczestniczę w tych wystawach od 40 lat, udało się nawiązać bardzo dobre kontakty z kolegami z Berlina a teraz chciałbym nawiązać ściślejszą współpracę pomiędzy tamtejszym klubem modelarskim, a w naszym miastem – mówi Jerzy Siatkowski, dyrektor muzeum.

Nasze miasto było obecne podczas wystawy także w formie folderów promocyjnych w języku niemieckim. Mamy nadzieję, że uda się nawiązać owocną współpracę.

AnPl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /www/ip803472-1/wp-content/themes/twojbiznes24/partials/article-related.php on line 17