WAŁBRZYCH: Koncert 10 tenorów

  • Miejsce wydarzenia: Wałbrzych
  • Data wydarzenia: 2019/03/29
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wałbrzych

Trasa koncertowa 10-ciu utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 tenorów zaśpiewa dosłownie wszystko – od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej. Koncert odbędzie się w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, w sobotę, 29 marca.

Repertuar artystów jest szeroki, a możliwości znaczące. Ważnym elementem składowym występów 10 Tenorów z Polski i Ukrainy jest perfekcja z jaką wykonują muzykę, oraz skala talentu, który pozwala na sięganie równocześnie do twórczości Johanna Straussa i Leonarda Cohena. 10 śpiewaków wykona przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. Unikalny projekt, kryjący się pod hasłem „10 tenorów”, to nie tylko most wokalny między dwoma krajami – to także nowa „nuta” w historii muzyki popularnej.

Koncert 10 tenorów -Filharmonia Sudecka w Wałbrzychu, Sobota, 29 marca, godz. 19:00.

Bilety do nabycia w kasa Filharmonii, pod numerem tel. 501 674 397. W salony Empik oraz online: www.kupbilecik.pl, www.ebilet.pl, www.biletyna.pl, www.empikbilety.pl

AnPl