WAŁBRZYCH: Spektakl pt. „Chodź na słówko”

  • Miejsce wydarzenia: Wałbrzych
  • Data wydarzenia: 2019/02/03
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wałbrzych

Jedyny taki spektakl opowiadający o języku polskim w zupełnie inny sposób. Wałbrzyski Teatr Lalki i Aktora serdecznie zaprasza w niedzielę o godz. 12:30, na rodzinny spektakl pt. „Chodź na Słówko” w reż. Jerzego Jana Połońskiego.

Podczas wydarzenia zarówno mali widzowie, jak i ich rodzice będą mogli poznać zdeformowane przez małe dziecko słówka, które postanawiają stać się słowami potrzebnymi i znaczącymi. Przecież wiadomo, że lepiej być Kurą, niż Kulą, a Toperz z całą pewnością bez „Nie” jest wybrakowany i niepotrzebny. Ale czy na pewno?

Odbiorcy niedzielnego spektaklu uzyskają odpowiedzi na następujące życiowe pytania: Czy inność oznacza bycie gorszym? Czy pragnienie bycia kimś innym jest na pewno tym jedynym pragnieniem, które posiadamy? I jak w tym wszystkim ma się odnaleźć Język Polski – kaleczony i deformowany na każdym kroku? No i najważniejsze pytanie – czy Brzydkie słowa są komukolwiek potrzebne?

Spektakl porusza również problem tożsamości, który został przedstawiony w nowatorski sposób i z dużą dawką humoru. Wspólnie z bohaterami porozmawiajmy na wesoło o języku polskim i zanurzmy się w świecie pełnym niespodziewanych zwrotów akcji.

Informacja o biletach

Bilety w cenie:19 zł (dorośli), 16 zł (dzieci)

AnPl