WAŁBRZYCH: Spektakl pt. „Dom”

  • Miejsce wydarzenia: Wałbrzych
  • Data wydarzenia: 2019/06/23
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wałbrzych

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza najmniejsze dzieci, tzw. (do 3. roku życia) w niedzielę, 23 czerwca o godzinie 16:00 na spektakl „Dom”, podczas którego maluchy będą mogły zbudować swój dom – świat. Nie zabraknie zabaw związanych z ruchem i rytmem, działań plastycznych, dźwięków. Będzie można oglądać, dotykać, wąchać, doświadczać. Wspólne budowanie domu odbędzie się w Teatrze na Małej Scenie.

O spektaklu

Historia stworzenia świata to często inspiracja do działań teatralnych, wykorzystujących różne środki sceniczne. Podjęcie tego tematu w kontekście grupy najnajów otwiera nową perspektywę postrzegania tego zagadnienia. Zmusza do poszukiwania sposobu, dzięki któremu będzie można zapoznać małego widza z główną myślą spektaklu – nasz Świat to nasz Dom. Tworzenie świata, którego adresatem a jednocześnie uczestnikiem jest dziecko, skłania do użycia form bliskich małemu człowiekowi.

Więcej informacji na temat biletów i ich dostępności

  • Bilety dostępne w cenie: 20 zł (dzieci i dorośli)
  • Bilety do nabycia w kasie biletowej teatru lub drogą internetową: 74 666 73 41 – czynna jest we wtorki, czwartki i piątki od godz. 8.30 do 11.30 oraz w weekendy na godzinę przed spektaklem, bilety.teatrlalek.walbrzych.pl

AnPl