WAŁBRZYCH: Spektakl pt. „Kochanie, wróciłem”

  • Miejsce wydarzenia: Wałbrzych
  • Data wydarzenia: 2019/02/12
  • Zobacz inne eventy w mieście: Wałbrzych

 Jeśli w znanym porzekadle – „Stara miłość nie rdzewieje” jest odrobina prawdy, to francuska komedia „Kochanie, wróciłem” najlepiej tego dowodzi. Pełną humoru historię o prawdziwej miłości będzie można zobaczyć we wtorek, 12 lutego o godz. 18:30 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie – Zdroju.

Fot. użyczone | Plakat komedii pt. „Kochanie, wróciłem”.

Severine jest właścicielką dobrze prosperującego paryskiego wydawnictwa i nieco słabiej prosperującego życia osobistego. Ma co prawda atrakcyjnego adoratora, ma wyluzowanego dorosłego syna i nawet ponownie w jej życie wkracza były mąż – skruszony i pełen dobrej woli do pojednania… za prawie każdą cenę.

Cóż, kiedy syn nie zna swojego ojca, ojciec nie wie, że ma syna, adorator nie wie nic o byłym mężu, były mąż nie akceptuje adoratora, który adoruje nie tylko żonę byłego męża, o czym, oczywiście Severine nie wie… Trochę skomplikowane?

W wydawnictwie pojawia się druga była żona byłego męża właścicielki, o czym Severine również nic nie wie, a Jean-Pierre, czyli były mąż obu pań zaraz się dowie… „Kochanie, wróciłem” to znakomita komedia będąca swoistym lustrem, w którym w przerwach pomiędzy wybuchami śmiechu przeglądamy się my wszyscy – widzowie w teatrze i główni aktorzy w naszym własnym życiu. Jest jeszcze jedna, może najważniejsza bohaterka tej zabawnej sztuki – miłość. Ta, dla której i dzięki której żyjemy. Z głęboką wiarą, że choć „stara” – to nie „zardzewieje”.

AnPl