Wygraj bilety na marcowy pokaz Ladies Night!

Marcowa odsłona Ladies Night z przedpremierowym pokazem filmu Carol. Nic nie dzieje się przypadkiem…

Wieczór tylko dla kobiet, moc niespodzianek, a na deser – przedpremierowo – zjawiskowe Cate Blanchett i Rooney Mara w niezwykłej opowieści o miłości: Carol. Cinema City zaprasza już 3 marca o godzinie 19:30 na kolejne spotkanie z Ladies Night!

Carol_plakat Okrzyknięty przez brytyjski The Guardian „najpiękniejszym filmem o miłości ostatnich lat” – Carol to pełen emocji i wysmakowanych obrazów melodramat z brawurowymi kobiecymi kreacjami. W rolach głównych występuje zdobywczyni 2 statuetek Oscara – Cate Blanchett (Blue Jasmine, Aviator), której partneruje nagrodzona w Cannes za najlepszą rolę żeńską, jedna z najciekawszych aktorek młodego pokolenia – Rooney Mara (Dziewczyna z tatuażem). Film otrzymał aż pięć nominacji do Złotych Globów, a także rekordową liczbę nominacji do nagród Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA. Ponadto, Carol jest nominowany także do tegorocznych Oscarów aż w 6 kategoriach – w tym za najlepszy scenariusz adaptowany oraz dla pierwszo- i drugoplanowej aktorki.

 

 

 

 

 

LadiesNight_Marzec_webCarol to adaptacja słynnej powieści Patricii Highsmith w reżyserii Todda Haynesa, twórcy takich hitów, jak I Am Not There, Idol i Daleko od nieba. Akcja filmu skupia się na relacji dwóch kobiet: młodej, aspirującej fotografki oraz zamężnej dojrzałej kobiety, w której dorasta decyzja o rozwodzie. Poznają się przypadkowo w ogarniętym szałem bożonarodzeniowych zakupów Nowym Jorku. Od pierwszego spotkania rodzi się między nimi fascynacja, która szybko przeradza się w uczucie silniejsze, niż nakazy obyczajowe epoki, w której żyją.

Oprócz przedpremierowego pokazu filmu Carol na wszystkie panie czekają prezenty, konkursy, a także praktyczne porady ekspertów na temat zdrowia i urody. Najbliższe spotkanie już 3 marca o godzinie 19:30!

Szczegóły na stronie Cinema City

Carol już od 4 marca we wszystkich kinach Cinema City.

Ladies Night – 3 marca 2016 – Carol

Uwaga konkurs!!!

Dla naszych czytelniczek mamy podwójne zaproszenia na wieczór Ladies Night do Cinema City w Wałbrzychu, który odbędzie się 3 marca o godz. 19:30. Aby wygrać wystarczy wysłać e-mail na adres konkurs@naszbiznes24.pl.

W tytule wiadomości należy wpisać „Ladies Night – Carol”, a w treści swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie o wygranej. W konkursie mogą brać udział tylko panie.

(JuAn)

Powiązane artykuły