Wyruszcie w podróż razem z Elle! „Za kółkiem przez Stany”

Nowa część „The Kissing Booth”, już w księgarniach. Na pewno jesteście ciekawi, co dzieje się u Elle, jej chłopaka i najlepszego przyjaciela. Wiemy, że nie możecie się doczekać, by poznać ich dalsze losy, dlatego z pewnością ucieszą was wspaniałe wieści. Już 14 kwietnia premiera czwartej części bestsellerowej serii Beth Reekles!

Co tym razem spotka waszych ulubionych bohaterów?

Zamów książkę w przedsprzedaży w najlepszej cenie już teraz!

Noah – nieprzeciętne ciacho i podrywacz – dostał się na Harvard i wyjechał; ma tam nową przyjaciółkę, co trochę niepokoi Elle. Na dodatek chyba spoważniał, co jest jednocześnie ekscytujące i napawa lękiem, że frajda w Kalifornii już się kończy. A Lee – który zna Elle lepiej niż ktokolwiek inny na całym świecie – ma dziewczynę Rachel i nie wiadomo, jak to wszystko wpłynie na relacje pary przyjaciół. Krótko mówiąc: zmiany, zmiany, zmiany, i to takie, że cudna budka z całusami wydaje się zamierzchłą przeszłością.

Czy nadchodzi czas pożegnań i złamanych serc? Czy zmiany oznaczają koniec dobrej zabawy i miłości? Nic bardziej mylnego!

Można przecież zaopatrzyć się w przekąski, napoje i dobry nastrój, przygotować playlistę z ulubionymi kawałkami i… wsiąść za kółko kabrioletu, by odwiedzić ukochaną osobę. Elle i Lee czeka megaprzejażdżka przez Stany, mnóstwo przygód i nowych doświadczeń związanych ze studenckim życiem.

Przed wami wciągająca romantyczna historia!

Więcej na temat książki – Wydawnictwo Insignis

 

 

Powiązane artykuły