Xiaoyi potwierdza debiut w Polsce

Oficjalna wypowiedź Ye Song, współzałożycielki Xiaoyi – marki należącej do koncernu Xiaomi, potwierdza, że autoryzowanym dystrybutorem w Polsce jest firma JBTS. Obecnie ma w ofercie kamerki Yi Action oraz Yi Home. Planowany jest dalszy rozwój polskiego oddziału.

Oficjalna dystrybucja jednej z marek koncernu Xiaomi w Polsce (i pierwsza w Europie) ruszyła na początku stycznia. Uruchomiła ją wrocławska firma JBTS. W związku z tym, że w Polsce działają też nieautoryzowani dystrybutorzy, sprzedający kamerki przeznaczone na rynek chiński, Xiaoyi ostatecznie potwierdza:

– Firma JBTS jest naszym oficjalnym przedstawicielem. Cieszymy się, że rozpoczynamy ekspansję w Europie – mówi Ye Song, współzałożycielka Xiaoyi.

Wiele wątpliwości pojawiło się również odnośnie relacji marki Xiaoyi z grupą Xiaomi, jednym z największych producentów elektroniki użytkowej na świecie.

– Xiaoyi Technology to spółka należąca do grupy kapitałowej Xiaomi. Jako dystrybutor marki Xiaoyi posiadamy wszystkie produkty, które należą do linii produktów Yi, czyli działu wideo – wyjaśnia Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS.

Marka Xiaoyi przykłada dużą wagę do interakcji z użytkownikami, tworząc społeczność osób dzielących się swoimi materiałami z podróży, filmami i zdjęciami. Czy tak samo będzie w Polsce?

– Tak, zależy nam na zbudowaniu społeczności ludzi aktywnych. Jesteśmy przekonani, że duże możliwości kamerek Yi, ich funkcjonalność oraz przystępna cena spowodują, że to grono będzie się stale poszerzało. Polacy chętnie dzielą się swoimi odkryciami, przygodami, przeżyciami i dokonaniami – mówi Jakub Tomasiczek, dyrektor generalny firmy JBTS.

Kamerki przeznaczone na rynek polski mają lepszą specyfikację techniczną oraz są w pełni dostosowane do potrzeb odbiorców w Europie – Kamera Yi Action została zmodyfikowana tak, aby uchwycony obraz był jeszcze żywszy i ostrzejszy, a dzięki zastosowaniu o 30% wydajniejszej baterii SONY jest zwiększona długość pracy kamery oraz jej stabilność – mówi Jakub Tomasiczek.

Po oficjalnym debiucie marki w Polsce ogromną popularność zdobyły także kamerki Yi Home. W ciągu 48 godzin zostały całkowicie wyprzedane. Atutem tych kamerek jest zwłaszcza wysokiej jakości połączenie audio i video, dzięki któremu poprzez telefon można pozostawać w kontakcie z bliskimi (możliwa jest komunikacja na żywo) lub obserwować określone miejsce. Yi Home świetnie nadaje się do biura, mieszkania lub magazynu. Funkcjonalność podnoszą detektor ruchu (i system inteligentnych powiadomień) oraz tryb pracy nocnej. Firma JBTS zapewnia także gwarancję oraz serwis pogwarancyjny autoryzowanego sprzętu. Obecnie w ofercie są dwa typy kamerek: Yi Action oraz Yi Home, a także dedykowane akcesoria.

– Plany powiększenia asortymentu są już bardzo zaawansowane. W najbliższych miesiącach w ofercie pojawią się nowe modele i rodzaje kamerek. Niedługo będziemy mogli zdradzić szczegóły – zapowiada Jakub Tomasiczek.

Wypowiedź Ye Song, współzałożycielki Xiaoyi, oficjalnie potwierdzająca, że firma JBTS jest autoryzowanym dystrybutorem marki w Polsce:

*Firma JBTS jest jedynym w Polsce oraz pierwszym w Europie oficjalnym dystrybutorem marki Xiaoyi.

Więcej informacji: xiaoyi.pl

(BaPu)

 

Powiązane artykuły