Zbliża się technologiczne wydarzenie

WABCO, lider innowacji i globalny dostawca technologii poprawiających bezpieczeństwo, efektywność i komunikację pojazdów ciężarowych, 18 czerwca zaprasza inżynierów testów mechanicznych na wydarzenie WABCO4Testers. Nowoczesne technologie, które na dobre wkroczyły do świata motoryzacji, powstają dzięki zaangażowaniu inżynierów, którzy z pasją rozwiązują zaawansowane problemy techniczne.

Często posiłkują się przy tym skomplikowanymi metodami testów, które będą tematem przewodnim obecnej edycji spotkania dla inżynierów testów mechanicznych z cyklu WABCO4Testers. Centrum Testowe przy ul. Ostrowskiego we Wrocławiu jest częścią Globalnego Centrum Badań i Rozwoju WABCO. Jest również głównym centrum walidacji produktów dla WABCO z ponad 100 inżynierami i technikami ds. testów.

Udział w WABCO4Testers to dla inżynierów spoza WABCO unikalna możliwość kontaktu z ekspertami-praktykami z działu testowego, którzy na co dzień wspierają konstruktorów. Znajdujące się w WABCO laboratorium testów mechanicznych i elektromechanicznych to obecnie około 3000m2 powierzchni testowej, ponad 100 różnych typów stanowisk do testów funkcjonalnych i żywotnościowych, 60 komór temperaturowych i klimatycznych oraz osobny obszar budowy prototypów.

Więcej na temat organizacji wydarzenia

  • WABCO4Testers organizowane jest 18 czerwca o godzinie 16.30 w siedzibie WABCO Polska przy ul. Ostrowskiego 34 we Wrocławiu.
  • Aby wziąć udział w wydarzeniu należy do 13 czerwca wypełnić formularz zgłoszeniowy lub wysłać zgłoszenie na mail: 4testers@wabco-auto.com. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

AnPl

Powiązane artykuły