Rec Global – Polski Czempion nagrodzony przez Brytyjczyków

Council of British Chambers of Commerce in Europe (COBCOE) uznała wrocławską firmę REC Global za jedną z najszybciej rozwijających się firm R&D w Europie Centralnej.

Firma jest Polskim Czempionem. Realizuje projekty badawczo-rozwojowe. Oferuje usługi w zakresie projektowania i rozwoju inżynierii oprogramowania dla różnych gałęzi przemysłu, zarówno dla małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw.

REC rozwiązuje problemy inżynierii oprogramowania w przemyśle korzystając z wiedzy i doświadczenia z zakresu programowania, rozwoju i zarządzania projektami. Oferuje również specjalistyczne usługi dla małych i średnich firm chcących outsourcować swoje usługi oprogramowania. Jak mówią zarządzający REC, firma jest w stanie sprostać wszelkim oczekiwaniom klienta związanym z rozwojem oprogramowania, włączając stworzenie prototypu osprzętu i rozwiązań programistycznych we wczesnych etapach planowania projektu, co przekłada się na szybsze wprowadzenie produktu na rynek.

– To wyróżnienie to dla nas wielki prestiż, gdyż dla brytyjskiej organizacji REC Global wyróżnia się spośród europejskich firm R&D. Nasza firma osiągnęła sukces globalny, a zarazem mamy jeszcze wielkie perspektywy rozwoju przed sobą. Szczególnie cieszy to, że zostaliśmy wyróżnieni, jako przykład firmy, która na tle polskich przedsiębiorstw tak mocno nakreśla swoją pozycję – mówi Bartłomiej Andrusiewicz, VP Sales West Europe, REC Global.

REC posiada centra badawczo – rozwojowe w Polsce, Chorwacji i Słowacji oraz biura sprzedaży na terenie całej Europy i Ameryki Północnej. Regularnie współpracuje z wiodącymi firmami z całego świata, jak również z firmami innowacyjnymi, wchodzącymi na rynek oraz z sektora MŚP. Grupa REC Global zatrudnia ponad 450 inżynierów oprogramowania. REC Global dostarcza szerokie spektrum usług z obszaru rozwoju oprogramowania systemów wbudowanych, jak również aplikacji mobilnych, internetowych oraz klasy „enterprise”. Firma specjalizuje się w branżach, takich jak: motoryzacja, przemysł i automatyka, internet rzeczy (IoT), telekomunikacja, telematyka i komunikacja maszyn oraz półprzewodniki.

(ANAG)

Powiązane artykuły