Anja Rubik nową twarzą reklam CCC

Modelka Anja Rubik została ambasadorką reklamową marki obuwia i torebek dolnośląskiej spółki CCC.

Rubik pracowała dla firmy CCC już 2009 roku, gdy promowała będącą w jej portfolio markę Quazi.

Teraz promuje nową kolekcję butów i torebek pod marką CCC – jej wizerunek pojawił się m.in. w katalogach. Taka informację podaje serwis Afterparty.pl Anja Rubik wiosną pojawi się na antenie TVN w roli prowadzącej drugą edycję programu „Project Runway” (więcej na ten temat). Modelka od wielu lat jest ambasadorską firmy jubilerskiej Apart i bierze udział w jej kampaniach reklamowych.

Marka CCC często w swoich kampaniach korzysta z wizerunku znanych osób. Ostatnio w jej reklamach wystąpiła modelka Anna Jagodzińska. Wcześniej markę promowali Anna Przybylska i Piotr Adamczyk, a także Joanna Koroniewska z Maciejem Dowborem.

Twórca marki Dariusz Miłek pierwsze biznesowe kroki stawiała w Polkowicach, rozwijając Firmę Handlową Miłek. Siedziba KGHM Polska Miedź – dla niego technika górnictwa -była idealnym miejscem do startu, gdyż górnicy mieli pieniądze na zakupy. Pierwsze sklepy franczyzowe, Żółta Stopa, ruszyły w 1996 roku. Obecnie grupa ma ponad 700 salonów z markami CCC, Boti i Lasocki, również w Czechach, na Słowacji, w Rosji i Turcji.

(Pa)

Powiązane artykuły