Finansowanie inwestycji modernizacyjnych

Dolnośląska Izba Gospodarcza we Wrocławiu zaprasza na spotkanie dotyczące finansowania inwestycji modernizacyjnych z dotacją w małych i średnich przedsiębiorstwach, które odbędzie się  25 listopada 2015 roku w hotelu Sofitel Old Town, we Wrocławiu, ul. Św. Mikołaja 67, o godz. 11.00.

Na spotkaniu zaprezentowany zostanie unijny program finansowania inwestycji modernizacyjnych dedykowany małym i średnim przedsiębiorstwom – PolSEFF2.

Dlaczego warto?

Polseff2W ramach programu firmy mogą:

–       otrzymać dotację wypłacaną przez NFOŚiGW w wysokości 10% lub 15% wartości kredytu,

–       otrzymać bezpłatne wsparcie konsultanta programu przy składaniu wniosku o finansowanie,

–       otrzymać bezpłatne doradztwo inżynierów – ekspertów w dziedzinie energooszczędności obejmujące w przypadku projektów termomodernizacji budynków bezpłatne audyty energetyczne,

–       otrzymać bezpłatne doradztwo ekspertów przy optymalizacji inwestycji pod kątem ekonomicznym,

–       uzyskać kredyt w wysokości do 1 miliona euro.

Program PolSEFF2 został opracowany w rezultacie sukcesu, jaki odniosła jego pierwsza edycja, w ramach której zrealizowano ponad 2 000 projektów inwestycyjnych o łącznej wartości 188 milionów euro. Dzięki zrealizowanym inwestycjom polskie przedsiębiorstwa wzmocniły swoją konkurencyjność na rynku i jednocześnie zmniejszyły roczne zużycie energii o 342 GWh i zredukowały emisję CO2 o 102 tysiące ton rocznie.

Spotkanie jest bezpłatne, ale obowiązuje wcześniejsza rezerwacja. Potwierdzenie uczestnictwa prosimy kierować do Pani Jowity Cetnar-Kupracz do 23 listopada 2015 r. na adres email: jck@dig.wroc.pl , tel. 71 341 76 80.

(ANAG)

 

 

 

 

Powiązane artykuły