Gala Polish Businesswomen Awards zakończona sukcesem

Za nami X edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”! 11.10.2019 roku w pięciogwiazdkowym Hotelu Regent przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie odbyła się gala Polish Businesswomen Awards, którą w fenomenalny sposób poprowadził Jacek Borkowski.

Gości powitała Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna magazynu „Businesswoman & life”. Uroczystość rozpoczęła się od występu piosenkarki o niebywałym temperamencie scenicznym i wokalnym – Kasi Stankiewicz.

W tegorocznej edycji konkursu laureaci otrzymali statuetki w poszczególnych kategoriach:

Kategoria: „Wybitna Osobowość I Osobowość Sukcesu”

  • Mariola Bojarska-Ferenc
  • Kasia Stankiewicz
  • Beata Tadla
  • Grażyna Torbicka
  • Beata Drzazga – prezes Zarządu BetaMed S.A.
  • Sarsa
  • Jacek Santorski

Kategoria: ”Uroda”

  • Charyzmatyczna osobowość w branży kosmetycznej – Marzena Kanclerska-Gryz
  • Lider Innowacyjnych Zabiegów Kosmetologii Estetycznej – Marlena Szajbler – Bełz – Alite Clinic
  • Lider w Dystrybucji Najwyższej Jakości Kosmetyków – House Of Beauty
  • Najlepsza Placówka Szkoleniowa Roku i Trener Roku 2019 – She Monika Grzelak
  • Lider Dermatologii Estetycznej – Agnieszka Skrzypulec-Frankel
  • Charyzmatyczna Osobowość w Branży Medycyny Estetycznej i Anti-aging – dr Dorota Kowalczyk
  • Charyzmatyczna Osobowość w Branży Beauty – Ewelina Siatkiewicz
  • Lider wśród Rewitalizujących Kosmetyków Przedłużających Młodość – Aquayo
  • Lider najlepszej franczyzy dla kobiet w Branży Kosmetycznej – Neonail
  • Lider wśród Naturalnych Kosmetyków z Roślinnymi Komórkami Macierzystymi – Biolonica
  • Lider Wyjątkowych Kosmetyków do Ciała, Dłoni i Paznokci – Cuccio
  • Lider Nowoczesnych i Bezpiecznych Zabiegów Anti-Aging – La Boca Clinic
  • Lider Najwyższej Jakości Odzieży Medycznej i Kosmetycznej – Vena
  • Lider wśród Salonów Kosmetycznych – 5th Avenue Warszawa
  • Lider Innowacji i Najwyższych Standardów w Stomatologii – Scan Lab

Kategoria: „Moda”

  • Lider stylowej odzieży dla kobiet – Molton
  • Projektantka Roku – Sara Zalewska
  • Luksusowa Marka Odzieżowa – Gabriel Gerard Seweryn
  • Lider w kategorii komfortowych i eleganckich rozwiązań w galanterii skórzanej – Ecco
  • Lider kobiecej mody tworzonej z pasją – Menta Meccanica
  • Lider Artystycznych Toreb – MIMA Bags
  • Lider Ekskluzywnej Biżuterii Ślubnej – Pillow Design
  • Lider wśród Agencji Hostess i Modelek – Magdalena Dąbrowska
  • Lider modnych zegarków – Torii

Kategoria: „IT/Nowe Technologie”

  • Charyzmatyczna Osobowość Międzynarodowego Biznesu IT – Iwona Bogucka
  • Lider wśród Technologii Blockchain – Coders House
  • Lider Wsparcia w Tworzeniu Sklepu Internetowego – Selly.pl
  • Lider Innowacyjnych Technologii i Produktów – Zepter

Kategoria: „Nieruchomości, Architektura, Prawo i Podatki”

  • Charyzmatyczna Osobowość w Branży Nieruchomości – Monika Hołub
  • Lider na Rynku Nieruchomości Premium – Vilea Property
  • Charyzmatyczna Projektantka Wnętrz i Osobowość Medialna – Dorota Szelągowska
  • Lider w Projektowaniu Wnętrz Hoteli i Przestrzeni Publicznej – Tremend, Magdalena Federowicz-Boule
  • Lider Szkoleń z Praktyk Wyłączności na Rynku Nieruchomości – Izabella Miks-Kożuchowska
  • Lider wśród Biur Rachunkowych – Dokum
  • Odkrycie Projektanta Wnętrz Roku – Magdalena Owczarska
  • Charyzmatyczna Osobowość Branży Prawnej – Katarzyna Necel
  • Lider w Doradztwie Podatkowym i Transakcyjnym – RSM Poland

Kategoria: „Hotelarstwo, Turystyka I Gastronomia”

  • Lider wśród Luksusowych Hoteli SPA – Heron Live Hotel
  • Lider wśród Unikatowych Pałaców Mazowsza – Pałac Smoszewo
  • Lider wśród Luksusowych Hoteli SPA dla Rodzin – Hotel & Medi-Spa Biały Kamień
  • Lider Najwyższej Jakości Win – M&P Alkohole i Wina Świata
  • Lider wśród Restauracji Wegańskich – Tel Aviv Urban Food
  • Lider wśród Diet Pudełkowych − za jakość, smak i prozdrowotne działanie – Bistro Box
  • Lider wśród Warszawskich Restauracji – Akademia
  • Lider Wykwintnych Win Polskich – Winnica Słoneczny Zakątek
  • Lider najwyższej jakości wódek – Casino Vodka

Kategoria: „Consulting, Coaching, Doradztwo”

  • Lider wśród Coachów Przywództwa – Alena Hielema
  • Lider w branży PR – Faceit!
  • Charyzmatyczna Osobowość w Budowaniu Nowych Przedsięwzięć – Martyna Figiel
  • Lider najwyższej jakości obsługi klienta w imporcie aut z USA – Marek Janczyk

Kategoria: „Produkty I Usługi Dla Dzieci”

  • Lider Najwyższej Jakości Produktów dla Dzieci – Baby & Travel
  • Lider wśród Franczyz Przyjaznych Kobietom w Branży Dziecięcej – 5.10.15
  • Lider Ekskluzywnych Ubrań dla Dzieci – Petite Maison
  • Lider wśród Szkół Nauczania Języka Angielskiego i Przedszkoli Dwujęzycznych – Magic School
  • Lider ponadczasowych rozwiązań w wózkach i akcesoriach dla najmłodszych – Cybex

Kategoria: „Zdrowie”

  • Charyzmatyczna Osobowość w Branży Prozdrowotnej – Paulina Jodestol
  • Lider wśród placówek trychologicznych – Instytut Trychologii
  • Lider Opieki Senioralnej – Orpea
  • Lider Najwyższej Jakości Zatyczek do Uszu – Haspro

Kategoria: „Osobowość Sukcesu”

  • Charyzmatyczna Osobowość Muzyczna Promująca Polskę na Rynkach Międzynarodowych – Beata Szałwińska
  • Lider w Branży Florystycznej – Iwona Hys – Malinowska
  • Marketing Sieciowy Godny Zaufania – Prouvé na czele z Katarzyną Trawińską twórczynią marki.
  • Charyzmatyczna Artystka Roku – Marta Luzia Burdzy
  • Lider Najwyższej Jakości Produktów Mlecznych – Spółdzielnia Dostawców Mleka w Wieluniu
  • Lider najwyższych standardów współpracy biznesowej – Monika Chajęcka
  • Lider Profesjonalnej Oprawy Eventów – Berm Creative Production Group
  • Wybitna Osobowość w Marketingu Sieciowym – Renata Błażejewska

Kategoria: „Nagroda Publiczności”

  • Ewelina Siatkiewicz
  • Martyna Figiel

Statuetki i nagrody dla Laureatów wręczali: Iwona Pełszyńska – Prezes Fundacji Press Zone; Magdalena Antosiewicz – blogerka modowa, influencerka; Justyna Kowalczyk – Key Account Manager Businesswoman & life, Elżbieta Jeznach – redaktor naczelna czasopisma i portalu Businesswoman & life; Artur Szymański – przedsiębiorca, inwestor; Klaudia Spodzieja – prezenterka; Wiesława Gapińska – Sales Director Auriege Paris; Kuba Grzegorczyk – Account Manager „Businesswoman & life”‚ Beata Drzazga – prezes BetaMed S.A., Aleksandra Olszewska – Zastępca Redaktor Naczelnej „Businesswoman & life”.

Atrakcją wieczoru były wspaniałe pokazy mody marek: Gabriel Gerard Seweryn, Sara Zalewska, Molton, Menta Meccanica. Obuwie do pokazu mody zapewniła marka Nina Basco, o fryzury zadbała stylistka fryzur pani Magdalena Zbucka z atelier Mąż Fryzjerki, makijaż przygotowała Justyna Diadik bazując na francuskich kosmetykach Auriage Paris. Marka Auriage łączy najnowsze osiągnięcia technologiczne z tym co najlepsze w naturze.

Dekorację sceny i stołów przygotowała Kwiaciarnia Mokotowska 61 Iwony Hys-Malinowskiej.

Po części oficjalnej na gości czekało przepyszne menu, słodkości do Pszczółki i tort od Cukierni Meryk. Atrakcją wieczoru był występ saksofonistki Nastazji Babskiej oraz Sebastiana Kwiatkowskiego.

 

MaJa

Powiązane artykuły