Odeszła Dagmara Turek-Samól

Z żalem informujemy, że 12 kwietnia br., po długiej chorobie odeszła Dagmara Turek-Samól, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Promocji Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Dagmara Turek-Samól urodziła się 8 listopada 1969 roku w Kędzierzynie-Koźlu. Była absolwentką Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Pracę zawodową rozpoczęła w 1994 roku w pierwszej we Wrocławiu komercyjnej stacji radiowej Radio Eska. Jako dziennikarz specjalizowała się w tematyce śledczej. Współpracowała także z dziennikiem „Rzeczpospolita”.

W latach 1996-2007 była rzecznikiem prasowym Straży Miejskiej Wrocławia. Na Uniwersytecie Wrocławskim prowadziła konwersatoria ze studentami Wydziału Nauk Społecznych na kierunku politologia. W 2007 roku została rzecznikiem prasowym Wojewody Dolnośląskiego. W grudniu 2010 objęła funkcję rzecznika prasowego Marszałka Województwa Dolnośląskiego i dyrektora Wydziału Prasowego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W 2014r. stanęła na czele Departamentu Komunikacji i Promocji Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Łączymy się w bólu z Rodziną i Przyjaciółmi Dagmary Turek-Samól.

(Kris)

Powiązane artykuły