Premiera książeczki „Być jak księżna Daisy”

Zanim stała się ulubienicą europejskich salonów, podziwianą filantropką i najsłynniejszą w historii mieszkanką Zamku Książ i Pszczyny, mała Daisy Cornwallis West była dziewczynką z głową pełną marzeń. Książeczka pt.: „Być jak księżna Daisy” przybliży jej postać młodym czytelnikom. Premiera w środę, 26 kwietnia o godzinie 18:00 w wałbrzyskiej Palmiarni.

Jest to pierwsza publikacja z cyklu „Być jak”, która stawia sobie za cel przedstawienie najmłodszym słynnych postaci z historii Zamku Książ, które i dziś mogą stanowić inspirację. Tekst publikacji stworzyli: Mateusz Mykytyszyn oraz Kamila Świerczyńska, a za szatę graficzną odpowiedzialna była Magdalena Subocz.

Mądry tekst, piękne ilustracje oraz ponadczasowe przesłanie, to walory książeczki która powinna znaleźć się w każdej biblioteczce. Udział w wydarzeniu na zapisy: info@ksiaz.walbrzych.pl Liczba miejsc ograniczona! Podczas spotkania w książęcej Palmiarni w Wałbrzychu będzie można zakupić książeczkę „Być jak księżna Daisy” oraz uzyskać autografy jej twórców.

Twórcy książeczki „Być jak księżna Daisy”:

Mateusz Mykytyszyn – założyciel i prezes Fundacji Księżnej Daisy von Pless

Kamila Świerczyńska – kierownik działu marketingu w Zamku Książ w Wałbrzychu

Magdalena Subocz – florystka, architekt krajobrazu, prowadzi własną pracownię rodzinną Okuniewiczówna

MaJa

Powiązane artykuły