Wielki sukces 5.edycji gali Lwice Biznesu 2019

Ponad 250 osób pojawiło się na finale 5. edycji plebiscytu Lwice Biznesu 2019 organizowanego przez Ilonę Adamską i jej magazyn Law Business Quality. Wśród Gości znamienite nazwiska z dr Ireną Eris i Katarzyną Bondą na czele.

– Plebiscyt Lwice Biznesu z roku na rok cieszy się ogromną popularnością, o czym świadczy liczba nadsyłanych do redakcji naszego magazynu zgłoszeń. Od pierwszej edycji konkursu, czyli od roku 2014, skupia wokół siebie największe gwiazdorskie nazwiska oraz media, które piszą o naszym niezwykłym wydarzeniu. W poprzednich edycjach statuetki Lwicy Biznesu trafiły m.in. do Jolanty Kwaśniewskiej, Ewy Błaszczyk, Joanna Klimas, Joanny Brodzik, Edyty Jungowskiej, Anny Muchy, Omeny Mensah czy Joanny Jabłczyńskiej – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni konkursu, wydawca i redaktor naczelna Law Business Quality.

W tym roku do konkursu zgłosiło się ponad 200 pań. Do finału przeszło 68. W drodze głosowania SMS-owego wyłoniliśmy 5 finalistek. W drodze głosowania redakcyjnego jury przyznało 20 nagród. Statuetką Lwicy wyróżniono także 20 bohaterek książki „Lwice Biznesu. O rodzinie i sukcesie”.

Co roku redakcja Law Business Quality przyznaje również statuetki dla gwiazd i osobistości ze świata mediów. Podczas tegorocznej edycji prestiżowe nagrody odebrały: dr Irena Eris, Katarzyna Bonda, Ewa Szabatin, Paulina Biernat, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Kasia Miller, Viola Piekut, Maria Niklińska i Iwona Guzowska. Podczas gali wystąpiły trzy cenione wokalistki: Sabina Sago, Maria Niklińska i Justyna Reczeniedi.

Gościem Specjalnym wydarzenia i osobą, która wręczała statuetki kobietom sukcesu był znany i ceniony psychoterapeuta Jacek Santorski.

Na gali Lwice Biznesu przyznawane są od 3 lat statuetki GWIAZDA O WIELKIM SERCU dla znanych i lubianych gwiazd, które na co dzień działają społecznie i charytatywnie. W tym roku statuetki trafiły do zespołu Blue Café, Kabaretu Skeczów Męczących, Katarzyny Pakosińskiej i Tomasza Ciachorowskiego.

W trakcie gali odbyła się premiera książki „Lwice Biznesu. O sukcesie i rodzinie”, która jest zbiorem felietonów 49 kobiet biznesu na temat tego, jaki wpływ na to, kim są dziś kobiety sukcesu, miały rodzina, przyjaciele, partner. Wisienką na torcie są trzy eksperckie wywiady, których udzielili do książki Jacek Santorski, Jakub B. Bączek oraz dr Mateusz Grzesiak. Wisienką na torcie był pokaz mody marki T POINT Studio z Łodzi. Na wybiegu pojawiły się czytelniczki magazynu „Law Business Quality”, w wieku od 30 do 60 lat.

Niezwykle ważnym punktem poniedziałkowej gali była licytacja na rzecz Fundacji Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze Skrzydła”, podczas której licytowano m.in. obraz Joanny Sarapaty oraz prace fotograficzne Wiktora Gutta i Piotra Vasco Wasilkowskiego. Udało się uzbierać ponad 10 000 zł.

– Dzięki tym pieniądzom uda się nam zorganizować wymarzone ferie dla naszych małych podopiecznych. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli naszej Fundacji. Dziękujemy za wasze dobre serce – mówi szczęśliwa Joanna Radziwiłł, prezes Fundacji.

Imprezę zakończyła loteria wizytówkowa, w której jedną z nagród był weekend z marką Jaguar. Fundatorem nagrody była firma RIDE4LESS. Sponsorami gali byli: RIDE4LESS, VIOLA HAIR EXTENSIONS, OLX POLSKA, PGC POLSKA GRUPA CATERINGOWA – TASTY BUSINESS IN WARSAW, DIETERING.COM, RESTAURACJA AVANGARDA, CASINO VODKA, CAFFE GRANO, JANTAR WODY MINERALNE i DIGITAL KNOWLEDGE VILLAGE.

Patronat medialny nad galą objął portal naszbiznes24.pl

AnPl

Powiązane artykuły