Wspieramy bohaterów

Firma Oshee rozpoczęła akcję pn. „Wspieramy bohaterów”, w ramach której przekaże 0,5 miliona złotych na wsparcie walki z koronawirusem, bohaterskiej walki Naszej służby zdrowia o zdrowie Polaków. Pomoc zostanie przekazana na sfinansowanie sprzętu i wyposażenia medycznego m. in. na zakup respiratora dla szpitala zakaźnego w Krakowie, na sfinansowanie zakupu środków higieny dla części szpitali dziecięcych oraz na produkty spożywcze marek Sonko, Kinga Pienińska oraz Oshee dla personelu szpitali jednoimiennych w Polsce.

Dla stojących w pierwszej linii walki z epidemią koronawirusa, Oshee chce przekazać napoje witaminowe, które pomogą wzmocnić odporność, a także izotoniki naturalne, aby wspierać regenerację i zapobiegać odwodnieniu organizmu w czasie ciężkich, wielogodzinnych dyżurów. Pracownicy otrzymają również wafle ryżowe i batony musli Sonko, które będą szybkim i łatwo przyswajalnym źródłem energii w sytuacji, kiedy brakować będzie czasu na pełnowartościowy posiłek, a także butelkowaną wodę Kinga Pienińska, która może towarzyszyć ratownikom i lekarzom w ciągu całego dnia. Jest to kolejna inicjatywa Oshee w ramach akcji, prowadzonej od 2018 r. „Kinga Pienińska – Woda, która Pomaga”, w ramach której m. in. wspierane są szpitale dziecięce w Polsce.

– Żyj, walcz, zwyciężaj! To hasło, które przyświeca Oshee od lat. Dzisiaj stało się niezwykle aktualne. Stojący na pierwszej linii walki z epidemią lekarze, ratownicy i personel szpitali zakaźnych wykonuje tytaniczną pracę w obronie nas wszystkich. Wiemy, że będzie to walka zakończona zwycięstwem. Dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć naszych bohaterów tym, co mamy najlepsze, a co wierzymy będzie im przydatne w najbliższym czasie – Dariusz Gałęzewski, Prezes Zarządu Grupy Oshee.

AnPl

Powiązane artykuły