5. Dolnośląski Rajd o Kropelce

Regulamin Formularz zgłoszeniowy

 

5. Dolnośląski Rajd o Kropelce – WYNIKI

5. Dolnośląski Rajd o Kropelce – GALERIA

5. Dolnośląski Rajd o Kropelce – lista zgłoszeń, harmonogramy

Już tradycją stała się dolnośląska rywalizacja w ekonomicznej jeździe samochodem. Na pomysł imprezy dla kierowców amatorów wpadł kilka lat temu Robert Jagła poseł na Sejm RP i Prezes Zarządu Funduszu Regionu Wałbrzyskiego. Swój autorski pomysł wcielił w życie i stanął na czele zawodów, które w tym roku będą miały swój mały jubileusz.

Piąta edycja Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce odbyła się 26 września 2015 r. Uczestnicy nie tylko jechali oszczędnie, ale musieli wykonywać także liczne zadania.

– Do udziału zaprosiliśmy całe rodziny, bo choć główną ideą tych zawodów jest ekonomia i ekologia, to Dolnośląski Rajd o Kropelce jest zawsze także wspaniałą zabawą i dniem pełnym atrakcji. A w tym roku miał naprawdę wiele niespodzianek – mówi Robert Jagła, pomysłodawca i zarazem komandor 5. Dolnośląskiego Rajdu o Kropelce. – W rywalizacji chodzi o to, aby uczestnicy w jak najkrótszym czasie pokonali trasę opisaną w książce drogowej i wykonali zadania, a najważniejsze – zużyli przy tym jak najmniej paliwa – wyjaśnia.

 

  1. Dolnośląski Rajd o Kropelce – ZOBACZ REGULAMIN

 

rajdKropelki_loga_640x1300pxl